Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Veiksmīga atgriešanās un debija 2. šoudauna posmā

Sveiki,

Kamēr gan spēlētāji, gan tiesneši atpūšās un uzkrāj spēkus pirms gaidāmā “Amber of Liepāja 2022” turnīra, kas jau mazāk kā pēc divām nedēļām norisināsies Liepājā atskatīsimies uz notikumiem LNSS rīkotajā 2. posmā šoudaunā.

No 2. līdz 3. jūlijam spraigas spēles un cīņas par uzvarām norisinājās Liepājas neredzīgo biedrības telpās, kur mūsu šoudaunisti sadalīja vietas reitingā. Daļai no spēlēm bija iespēja sekot līdzi arī LNSS youtube kanālā tiešraižu translācijās.

Šajā posmā bija veiksmīgas atgriešanās, jaunas debijas un arī pirmajā līgā bija izmaiņas, bet nu par visu pēc kārtas.

Kā viens no šī posma spilgtākajiem notikumiem bija Lienes Ciemiņas atgriešanās šoudauna sacensības. Liene veiksmīgi aizvadīja visas savas  10 spēles, tajās izcīnot uzvaras un izcīnīja godpilno pirmo vietu starp 2. līgas dalībniekiem un iespējams piesaka savu kandidatūru nakamajā sezonā uz 1. līgu. 2. līgā šoreiz otrā vieta Nikolajam Osipovam, kurš zaudēja otro finālu pēc kārtas. Trešā vieta Kasparam Biezajam.

Veiksmīga debija bija arī skolas pārstāvim Raivo Vedējam, kurš izcīnīja 8. vietu 2. līgā. Mēs protams novēlam Raivo arī turpmāk veiksmi un panākumus.

Pirmajā līgā šoreiz no 10. spēlētājiem uz sacensībām bija pieteikušies tikai 7. spēlētāji, bet tas tāpat nemazināja spriedzi un intrigu par to kurš tad uzvarēs.

Spēlētāji izspēlēja apļa turnīru līdz trīs uzvarētiem setiem katrā spēlē un viss veiksmīgākais šajā posmā izrādījās Artūrs Korjaks, kurš ieguva pirmo  vietu 1. līgā atņemot uzvarētāja laurus un punktus līdz šinējam līderim Denisam. Otrais šajā posmā Raimonds Briežkalns, trešais Mārtiņš Allis.

Pilnie rezultāti šeit: https://lnsssports.lv/rezultati/soudauna-2-posms-liepaja/