Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Sociāli aktīva sporta dzīve cilvēkiem ar redzes traucējumiem

Latvijas Neredzīgo sporta savienība (LNSS) sāk īstenot 2023. gada sezonas aktivitātes, uzsākot jauna sporta integrācijas projekta realizāciju.

LNSS valde kopā strādājot, nodrošinājusi jauna daudzpusīga projekta realizāciju neredzīgo sporta saimei. Šoreiz projektu, kuru realizēsim, atbalsta Rīgas valstspilsētas pašvaldības Centrālās administrācijas Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centrs, līdz ar to tā aktivitātes tiks organizētas Rīgā, pilsētas apkaimēs, tuvāk dažādajiem rīdziniekiem. Ir patīkami, ka gads ir sācies pozitīvi un tā ir laba ziņa mums visiem Latvijas Neredzīgo sporta savienības sportistiem un mūsu draugiem. Pateicoties atbalstam un piesaistītajiem līdzekļiem, organizācija varēs organizēt treniņus galda spēlēs, sacensības un informatīvus pasākumus plašākai auditorijai.

Kā atzīmē organizācijas prezidents Uģis Skuja:
“Bez papildus līdzekļiem aktivitātes nebūtu iespējams nodrošināt. Ir svarīgi, lai cilvēki ar redzes invaliditāti varētu bagātināt savu ikdienu, socializētos un nešaubīgi, arī sports ir viens no veidiem kā to var panākt.”

Aicinām cilvēkus apmeklēt mūsu plānotos pasākumus, kurus organizēsim sākot no marta līdz septembrim. Par aktualitātēm un jaunumiem informēsim sociālajos tīklos, mājaslapā lnsssports.lv un žurnālā “Rosme”.

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informāciju sagatavoja Latvijas Neredzīgo sporta savienības projektu vadītājs
Indulis Bumbieris