Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Sacensību gars un intriga LNSS 1. šoudauna posmā

Spītējot vējam un kopumā nepatīkamajiem laika apstākļiem 25 šoudaunisti Liepājā nedēļas nogalē aizvadīja pirmās šī gada sacensības LNSS šoudauna kalendārā.

Pirmajā līgā startēja 8 spēlētāji, aizvadot apļa turnīru. Bez uzvarām nepalika neviens no dalībniekiem. Noteikti jāizceļ Lindas Bumbieres debija 1. līgā ar izcīnītām 2 uzvarām un 5. vietu.

Runājot par pirmo trijnieku – uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena šoreiz Imants Elstiņš, kurš 2 līdzīgos mačos zaudēja abiem galvenajiem konkurentiem – Raimondam Briežkalnam un Denisam Ovsjaņņikovam.

Raimonds Briežkalns turnīra gaitā pamanījās zaudēt savam komandas biedram Ivaram Starkam no Liepājas, kas gan beigās netraucēja izcīnīt otro vietu. Tikmēr vismaz vēl šoreiz neapturams bija Deniss Ovsjaņņikovs, kuram uzvaras visās 7 turnīra spēlēs un pirmā vieta kabatā.

Ļoti interesants turnīrs izvērtās arī otrajā līgā. Startēja 17 spēlētāji. Ceturtdaļfinālos Diāna Dubrovska sīvā cīņā uzvarēja Elīzi Strazdiņu, kura gan pārāka bija grupu turnīra savstarpējā spēlē. Ziedonis Mazūrs visai stabili pārspēja Kasparu Biezo, Nikolajs Osipovs pēc grūtas savstarpējās cīņas grupā, ceturtdaļfinālā uzvarēja debitantu Guntaru Spalviņu un visbeidzot Andis Briģis 4 setos uzvarēja Aigiju Tēraudu.

Pusfinālos savu favorītu statusu apliecināja Ziedonis un Andis. Visticamāk turnīra spraigākā un intrigas pilnākā spēlē bija otrās līgas spēle par 3. vietu, kur Diāna Dubrovska 5 setos pārspēja Nikolaju Osipovu, pie tam esot iedzinējos pa setiem 1-2. Tā noteikti ir spēle, kuru vēlreiz atkārtojumā iesākam noskatīties mūsu Youtube kanālā https://www.youtube.com/watch?v=dYwI86n1Fm4&ab_channel=LNSS

Otrās līgas finālā Ziedonis tomēr nodemonstrēja savu spēku un pieredzi, pārspējot Andi Briģi. Domājams gan , ka cīņa par tikšanu vai kādam atgriešanos pirmajā līgā vēl būs liela arī atlikušajos 2 posmos, no kuriem nākamais jūlija pirmajā nedēļas nogalē.

Bijām priecīgi redzēt šajā šoudauna posmā 2 debitantus un 2 šoudaunistus, kas nebija spēlējuši LNSS šoudauna posmos jau ilgāku laiku.

Paldies visiem par dalību un gaidām siltāku un saulaināku laiku!

Links ⟶ Links ⟶