Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Ovsjaņņikovs triumfē Eiropas top12!

Vācijā , Kamenā ir noskaidroti labākie Eiropas šoudauna top 12 spēlētāji un spēlētājas. Arī Latvija tika pārstāvēta 3. reizi pēc kārtas šajā prestižajā turnīrā – uz to devās ranga līderis Deniss Ovsjaņņikovs.

Turnīra formāts nosaka to, ka 2 dienu laikā starp 12 spēlētājiem tiek izspēlēts apļa turnīrs. Pirmajā dienā 6 spēles, otrajā 5. Līdz šim Denisa labākais sasniegums šajā turnīrā bija pērn izcīnītā 7. vieta. Taču jāsaka, ka gada laikā ambīcijas ir augušas un uz turnīru pat Ovsjaņņikovs devās ar vienu mērķi, tikt top3. Un kā gan savādāk domāt ranga līderim?!

Turnīrs Denisam izvērtās par īstu sapni, jo jau pirmajā dienā tika uzvarētas visas 6 spēles. Otrajā dienā pretim stājās citi galvenie favorīti cīņā par uzvaru turnīrā. Grūtākās spēles un tās, kas noslēdzās 5 setos bija pret kaimiņu no Igaunijas Ališeru Hožanijazovu, un abiem Polijas līderiem Kristianu Kisielu un Adrianu Sloņinku. Pret Kristianu spēles likme uzvaras gadījumā nozīmēja arī triumfu visā turnīrā. Spēles 5. sets bija spriedzes un dramatisma pilns. Abi šoudaunisti rādīja fantastisku sniegumu abos galda galos! Un šoreiz sanāca revanšēties par zaudējumu “Amber of Liepaja” pusfinālā.

Pēc šī panākuma Deniss ir krietni nostiprinājis savas pasaules ranga līderpozīcijas.

Sievietēm nekādus variantus joprojām neatstāja somiete Hanna Vilmi, ar otro vietu varam sveikt igaunieti Tia Innos.

Pilnie turnīra rezultāti atrodami zemāk.

Links ⟶