Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Ovsjaņņikovs triumfē arī Eiropas šoudauna Top12

Savu fantastisko sezonu šoudaunā noslēdzis arī Deniss Ovsjaņņikovs, kurš Lietuvā , Viļņā spēja otro gadu pēc kārtas triumfēt Eiropas labāko šoudaunistu forumā – Eiropas Top12 turnīrā. Šoreiz lietuvieši uzņēma 24(12 vīrieši, 12 sievietes) labākos Eiropas 2023. gada sezonas šoudaunistus.

2 dienās visiem bija jāizvada apļa turnīrs – tātad katram 11 spēles. Deniss uzvarēja 10 no 11 spēlēm , zaudējot vienīgi tikai Beļģijas labākajam šoudaunistam Kristofam Eilersam. Otrajā vietā Marko Karai o Itālijas, trešais Polijas spēlētājs Adrians Svouņinka. Neveiksmīgs turnīrs Ovsjaņņikova pēdējo sezonu principiālākajam pretiniekam Kristianam Kisielam no Polijas, kurš finišēja tikai 6. vietā.

Sievietēm uz uzvaru takas atgriezās Hanna Vilmi no Somijas, uzvarot visās 11 spēlēs. Otrajā vietā visai negaidīti Dominika Čuja no Polijas, kamēr trešā Elvīna Vido no Francijas.

Šī , protams, ir bijusi fantastiska sezona Ovsjaņņikovam, triumfējot 2 galvenajos sezonas turnīros, un visos turnīros esot uz goda pjedestāla. Paldies visiem, kas arī Denisam palīdzēja turnīros ar trenera darbu, kā arī paldies Latvijas Paraolimpiskajai komitejai par atbalstu no finansiālā viedokļa.