Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Osipovs, Mazūrs un Ciemiņa tiek uz šoudauna 1. līgu

Liepājā noskaidrojās , kurš kļūs par šoudauna 1. līgas uzvarētāju un kuri 3 šoudaunisti iegūs tiesības nākamgad spēlēt pirmajā līgā.

Pirmajā līgā pirms noslēdzošā posma jau diezgan droši pirmo vietu kopvērtējumā bija nodrošinājis Raimonds Briežkalns, kuram arī izdevās , izcīnīt trešo vietu posmā uzvarēt kopvērtējumā. Šoreiz pēc ilgas Denisa Ovsjaņņikova dominances Latvijas šoudauna posmos, kuros viņš piedalās par uzvarētāju kļuva kāds cits. Artūram Korjakam izdevās savstarpējā spēlē par 1. vietu uzvarēt Denisu un līdz ar to kļūt par posma uzvarētāju. Kopvērtējumā Korjaks otrais, Ovsjaņņikovs trešais.

Raimondam un Denisam peč 2 nedēļām vēl priekšā Eiropas čempionāts Francijā.

Otrajā līgā tika noskaidroti tie trīs dalībnieki, kuri nākamgad varēs spēlēt 1. līgā Induļa un Lindas Bumbieru, kā arī Imanta Elstiņa vietā, kurš beidz savu sportista karjeru.

Pirms šī posma visdrošākās pozīcijas bija Nikolajam Osipovam, kuram tikai liela neveiksme varēja liegt kvalificēšanos pirmajai līgai. Nikolajs aizvadīja stabilu turnīru , finišējot trešajā vietā. Pēc ilga pārtraukuma bija iespēja redzēt Latvijas šoudauna klasiku – Liene Ciemiņa pret Ziedoni Mazūru. Pie tam divas reizes turnīra laikā. Tieši otrās līgas fināls arī bija šāds. Tajā 4 setu spēlē pārāks bija Ziedonis. Gan Liene, gan Ziedonis kopā ar Nikolaju arī tad kvalificējās pirmajai līgai.

Pirmo trīs vietu ieguvējiem abās līgās tika apsniegtas arī speciālas statuetes.

Paldies šoudaunistiem par sezonu Latvijā un novēlam jau tagad veiksmi Latvijas komandai Eiropas čemionātā Francijā.