Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

LNSS valde audzē muskuļus

Indulis Bumbieris: LATVIJAS NEREDZĪGO SPORTA SAVIENĪBAProjekts “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienībasdarbības un kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2021/IK/194)

Vai zini, kāpēc vajadzīgi muskuļi? Pareizi! Lai kļūtu stiprāki! Un tieši to vēlamies mēs, LNSS valde, kurai pietrūkst zināšanu sociālo tīklu lietošanā.

Mēs apzināmies, ka tas ir liels spēks, ar kura palīdzību varam aizsniegt savu auditoriju – LNSS biedrus, aktīvus sportistus, cilvēkus ar invaliditāti, sadraudzības partnerus un sponsorus. Pēdējos gados cenšamies izprast un lietot savu Facebook lapu, tomēr daudz aktīvāki esam tieši LNSS YouTube kanāla veidošanā. Mums patīk filmēt un fotografēt sacensības, mums patīk ar šiem materiāliem dalīties un mums pat ir profesionāla tehnika, lai šo visu darītu. Tomēr pēdējā laikā mūsu sekotāju skaits sociālajos tīklos ir nemainīgs. Arī mūsu biedru skaits nepieaug, kā arī aktīvo sportistu skaits, kuri piedalās mūsu organizētajās sacensībā, ne tikai nepieaug, bet pat samazinās. Jebkurai sabiedriskai organizācijai tas ir bīstams signāls – kaut kas nav kārtībā!

Sestdienas pēcpusdienā LNSS valde un daži brīvprātīgie saslēdzās online semināram, lai profesionāla video satura meistara Inta Baloža vadībā sāktu šo grūto, bet svētīgo darbu – audzētu savus zināšanu muskuļus un mācītos no kļūdām. Meistars solījās būt nežēlīgs, un tiešām kritizēja LNSS materiālus sociālajos tīklos – gan par nepieejamo informāciju foto materiāliem, video kadru lielajiem ātrumiem, traucējošām fona skaņām un iztrūkstošajiem audio tekstiem, gan par neesošajām nākotnes ziņām un iedvesmas stāstiem. Mācījāmies uz mūsu sporta pasākumiem palūkoties no skatītāja redzes punkta – kas viņam šeit vairāk interesētu, ko viņš gribētu dzirdēt un uzzināt.

Šī bija tikai pirmā mūsu tikšanās ar Intu Balodi, meistaru video materiālu satura veidošanā. Mēs esam šī garā ceļa sākumā, kad mācāmies apzināties savas kļūdas un izprast veidus, kā šo darīt pareizi. Mēs saprotam, ka neviens mums nesola ātrus panākumus. Protams, kā jau tas sportā notiek – visu nosaka regulāri treniņi, uzcītība un mērķis.

—–

P.S. – Cik labi, ka ir Norvēģijas finanšu instrumenti! Ar to finansiālu atbalstu mēs savā projektā varam atļauties šīs Digitālā mārketinga apmācības.

Indulis Bumbieris: Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentus, programmas “Aktīvoiedzīvotāju fonds” ietvaros.Rakstu sagatavojaIndulis BumbierisLNSS valdes loceklis, projekta vadītājsTālr.26955934 e-pasts [email protected]