Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

LNSS 2022. gada sezona noslēgusies

Šī gada LNSS sporta sezona Latvijā ir noslēgusies ar  šoudauna noslēdzošo posmu un gada kopvērtējuma labāko sportistu, komandu apbalvošanu.

Šoudauna posma ietvaros sezonas labākajiem tika pasniegti kausi.

Jauniešiem bija ļoti interesanta situācija, jo 2 dalībniekiem bija vienāds punktu skaits – Vilim Donam Blumbergam un Diānai Dubrovskai katram pa 132 punkti un dalīta 2. vieta kopvērtējumā. Jauniešu ieskaitē sezonas uzvarētājs Artūrs Korjaks ar 143 punktiem.

Pilnā jauniešu ieskaites tabula šeit: Jauniešu kopvērtējums

Senioru ieskaitē gada griezumā 3. vieta – Gaļina Šaroka ar 96 punktiem. Otrais Guntis Bringulis – 116 punkti. Titulu izdevās nosargāt Viktoram Sergejavam ar 122 punktiem.

Pilnā senioru ieskaites tabula šeit: senioru kopvērtējums

Sievietēm Open klasē trijnieks gada kopvērtējumā sekojošs: 3. vieta Milēna Bogustova ar 87 punktiem, otrā Kortnija Ērika Skuja- 96 punkti un uzvarētāja šogad Aigija Tērauda – 104 punkti.

Pilnā sieviešu open kalses ieskaites tabula šeit: sievietes open klase kopvērtējums

Visbeidzot vīriešiem open klasē izkārtojums uz pjedestāla sekojošs. Trešais Guntars Spalviņš ar 104 punktiem, otrā vieta Uģis Skuja 113 punkti. Tikmēr šogad uzvarētāja godu atguva Kapsars Biezais ar 143 punktiem.

Pilnā vīriešu open klases kopvērtējuma tabula šeit: Vīrieši open klase kovērtējums

Komandu kopvērtējuma šogad trešo vietu atguva “Skola” ar 448 punktiem. Otrā vieta jaunpienācējiem “JKB” ar 751 punktu. Un otro sezonu pēc kārtas uzvar “Redzi Mani” ar 938 punktiem.

Pilnie Komandu kopvērtējuma rezultāti šeit: komandu kopvērtējums

Paldies visiem sportistiem, visiem tiesnešiem un visiem brīvprātīgajiem par iesaisti un dalību šī 2022. gada LNSS sezonas realizācijā. Nākošgad jau LNSS 30. sezona!