Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

LNSS 2021. gada sezonas kopvērtējums

Nedēļas nogalē ar šoudauna 3. posmu noslēdzās visa 2021. gada LNSS sezona. Visas šīš saraustītās sezonas garumā 9 sacensību laikā piedalījās 54 dažādi sportisti, cīnoties par vietām, punktiem, medaļām un galu galā kausiem. Tā nu šosezon noteikti varam secināt, ka dalījums pa 4 kategorijām – vīriešiem Open, sievietēm Open, jauniešiem un senioriem ir pilnībā sevi attaisnojis.

Jauniešiem ‘, ņemot vērā, ka “Skolas” komanda arī šosezon faktiski nestartēja, tad reitingā godalgotās vietas sadalīja 3 sportisti- trešā vieta Artūram Korjakam, 2. vieta Amandai Blumbergai un ļoti pārliecinoša pirmā vieta ar lielu atrāvienu Vilim Donam Blumbergam, kurš bieži vien startēja kopā ar Open klases pārstāvjiem.

Senioriem sezonas labākie trīs sportisti ir sekojoši- 3. Andis Briģis ar 67 punktiem, otrais Andris Kalniņš 72 punkti, kamēr izcīnot 132 punktus par pārliecinošu uzvarētāju kļuva Viktors Sergejevs.

Sievietēm Open klasē sezonu 3. vietā noslēdza Ligita Zvirbule ar 60 punktiem, otrā kopvērtējumā finišēja Daina skuja- 80 punkti. Ar uzvarētājas lauriem sveicam Aigiju Tēraudu – 97 punkti.

Vīriešiem Open klasē cīņa par uzvaru bija līdz pat pēdējām sacensībām. 3. vietā šo sezonu noslēdz Gints Blumbergs- 84 punkti. 106 punkti un otrā vietā citam “Ŗedzi Mani” dalībniekam Uģim Skujam. Un tikai par 6 punktiem vairāk- 112 sezonas kopvērtējumā izcīnīja Deniss Ovsjaņņikovs. Sveicam visus godalgoto vietu ieņēmējus.

Runājot par komandu kopvērtējumu tur intriga bija ļoti liela tieši par 2.-4. vietu. Proti 4. vietā sezonu noslēdza “Skola” ar 190 punktiem, trešā vieta Ezerkrastam ar 205 punktiem, un tikai par punktu vairāk Strazdumuižas TO- 206 punkti.

Par pirmo vietu jautājumu nebija jau pēc pāris sacensībām. Savācot 1081 punktu pārliecinoša pirmā vieta- “Redzi Mani”.

Ļoti ceram, ka nākamsezon varēsim aizvadīt sacensības bez aizķeršanās un , ka dalībnieku skaits tikai augs augumā.

Paldies liels visiem par šo sezonu!!!

Links ⟶ Links ⟶