Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Korjaks un Strazdiņa labākie šoudauna finālposmā Latvijā 2023

Liepājā, Neredzīgo Biedrības telpās ar Artūra Korjaka un Elīzes Strazdiņas uzvaru noslēdzās noslēdzošais šoudauna posms Latvijā 2023. gada sezonā.

Korjaks 1. līgā uzvarēja visas 8 spēles, parādot vienmērīgāko sniegumu šajā posmā pie šoudauna galda. Šoreiz tikai 3. vietā Deniss Ovsjaņņikovs, kuram vēl oktobra beigās priekšā sezonas noslēdzošās sacensības arī starptautiskajā arēnā – starts Eiropas top12.

Pirmās līgas kopvērtējumā triumfēja Ovsjaņņikovs, aiz sevis atstājot Ziedoni Mazūru un Artūru Korjaku. No pirmās uz otro līgu nāksies doties Ivaram Starkam un Guntaram Spalviņam, kuri attiecīgi kopvērtējumā 9. un 10. vietā.

Otrajā līgā šoreiz par posma uzvarētāju kļuva Elīze Strazdiņa, kas uzvarēja visas 10 spēles, zaudējot tikai setu. Noteikti jāatzīmē turnīra fantastiskāko maču starp Elīzi un Diānu Dubrovska, kura norisinājās teju stundu, lai noskaidrotu uzvarētāju. Abas spēlētājas atdeva visu šajā spēlē pie šoudauna galda.

Pa vidu abām dāmām posmā iespraucās Kaspars Biezais. 2. līgas kopvērtējumā visā sezonā Dubrovska kļuva par uzvarētāju, aiz sevis atstājot Strazdiņu un Aigiju Tēraudu. Tieši Dubrovska un Strazdiņa nākamajā sezonā dosies uz 1. līgu.

Jāsaka liels paldies visiem par aizvadīto sezonu šoudaunā Latvijā – gan spēlētājiem, gan tiesnešiem , arī youtube video tiešraižu nodrošinātājiem.