Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Jau pēc 2 dienām Eiropas šoudauna top12

Jau rīt uz Vāciju , Kamenu dodas arī Latvijas delegācija ar Denisu Ovsjaņņikovu priekšgalā. Uz šī gada Eiropas šoudauna top12 turnīru Deniss dodās kā pasaules šoudauna reitinga līderis. Tas , protams, uzliek uz denisa pleciem lielāku atbildības nastu par rezultātu turnīra beigās.

Igaunijā 2019. gadā , Deniss finišēja 8.vietā, pagājušogad Francijā 7. vietā. Jautājums kā ies šogad Vācijā? Sagatavošanās turnīram vairāk ir sanākusi treniņos, jo pēdējās sacensības bija vienīgi neoficiālās komandu sacensības Juglā, Strazdumuižas ciematā.

Kā norāda treneris Imants Elstiņš, tad šoreiz individuāla gatavošanās ar Denisu ir izpalikusi. Tomēr ir pietiekami labas sajūtas par to kā varētu klāties Kamenā. Tāpat Imants norāda, ka svarīga būs arī veiksmīga viņu savstarpējā komunikācija un pareiza izvēle, kad ņemt pārtraukumus spēles laikā.

Pats Deniss ir gatavs cīnīties par Top3 turnīrā. Tomēr vēlreiz jāatgādina, ka šeit startēs reitinga labākie 12 spēlētāji, ieskaitot Somijas, Polijas, Igaunijas, Vācijas, Francijas un Itālijas līderus. Un tās visas ir šoudauna lielvalstis.

Rezultātiem rakstiski varēs sekot šeit: https://www.showdown-tournament.com/index.php?TN=53#oben

Kā arī noteikti sekos informācija LNSS facebook lapā.

Novēlam labus panākumus Latvijas komandai!