Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Informatīvais seminārs “Iepazīsti Neredzīgo sportu” Rēzeknē

 Indulis Bumbieris: LATVIJAS NEREDZĪGO SPORTA SAVIENĪBAProjekts “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienībasdarbības un kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2021/IK/194)

Aicinām Jūs uz informatīvu semināru pašvaldības speciālistiem, NVO pārstāvjiem un visiem interesentiem Latgalē un Rēzeknes novada pašvaldībā!
Projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” ietvaros risināsies informatīvais seminārs ciklā “iepazīsti #NeredzīgoSports ikdienu”.
Biedrība “Latvijas Neredzīgo sporta savienība” (LNSS) prezentēs, demonstrēs īpaši sagatavotus video materiālus, lai sniegtu ieskatu sevišķos, īpaši neredzīgajiem un vājredzīgajiem veidotos sporta veidos, iepazīstinās ar plašo neredzīgo sporta notikumu klāstu, kas kā pirms pandēmijas, tā arī sarežģītajā pandēmijas ierobežojumu laikā, sekmīgi darbojās Latvijā līdz šim un iezīmēs iespējas kādas cilvēkiem ar redzes invaliditāti pieejamas 2022.gadā.
Īpaši aicinām iespēju klātienes seminārā viesoties novada pilsoniskās sabiebrības pārstāvjus.
Aicinām pastāstīt par šo notikumu Jūsu draugiem, cilvēkiem ar redzes invaliditāti, lai viņi uzzinātu par iespējām, kā darīt ikdienu pilnvērtīgāku. Mēs priecāsimies Jūs sastapt piektdien 29.martā pulkstens 13.00, Latgales mācību centra telpās Atbrīvošanas alejā 121b, Rēzeknē.
P.S. Aicinām pievienoties arī pārstāvjus no Balviem, Ludzas un Varakļāniem.

Indulis Bumbieris: Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentus, programmas “Aktīvoiedzīvotāju fonds” ietvaros.Rakstu sagatavojaIndulis BumbierisLNSS valdes loceklis, projekta vadītājsTālr.26955934 e-pasts [email protected]