Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Projekta ATKLĀŠANAS diena

Indulis Bumbieris: LATVIJAS NEREDZĪGO SPORTA SAVIENĪBAProjekts “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienībasdarbības un kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2021/IK/194)

Latvijas Neredzīgo sporta savienība regulāri rīko sporta aktivitātes, lai integrētu sabiedrībā cilvēkus ar redzes traucējumiem. Tomēr aktīvo sportotāju skaits ar katru gadu samazinās. Tāpēc biedrība sāk īstenot jaunu projektu savas darbības stiprināšanai – organizēs seminārus pa visu Latviju, lai palīgos aicinātu NVO, izglītības iestāžu un pašvaldību sociālo dienestu darbiniekus, kuri ikdienas darbā saskaras ar cilvēkiem, kuri redzes traucējumu dēļ nespēj saņemties iziet no savas ierastās vides un piedalīties sporta aktivitātēs.

Biedrības projekta atklāšanas dienā – 2021. gada 28. septembrī pl. 14:00 Facebook Live pasākumā – LNSS prezidents Imants Elstiņš iepazīstinās:

1) ar organizācijas darbu un
2) to, kā turpmāko 12 mēnešu laikā šajā projektā paredzēts apbraukāt Latviju, lai praktiski parādītu visiem interesentiem uz vietas:
– kas ir neredzīgo un vājredzīgo sports,
– kādos sporta veidos varēs iesaistīties šie cilvēki,
– ļaus izmēģināt uzspēlēt, piemēram, šahu vai futbolu (ciet acīm, protams!)! ! !

Aicināti piedalīties visu Latvijas novadu NVO, izglītības iestādes vai sociālo dienestu darbinieki!


————

Šī aktivitāte ir daļa no LNSS projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana”, kuru īstenojam ar EEZ un Norvēģijas grantu finansiālu atbalstu (Nr. AIF/2021/IK/194).

Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbību, veicinot jaunu biedru piesaisti, attīstot valdes locekļu digitālās un mārketinga prasmes.

Projekta īstenošanas periods ir no 2021. gada 1. septembra līdz 2022. gada 31. augustam.

Indulis Bumbieris: Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentus, programmas “Aktīvoiedzīvotāju fonds” ietvaros.Rakstu sagatavojaIndulis BumbierisLNSS valdes loceklis, projekta vadītājsTālr.26955934 e-pasts [email protected]