Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Arī 2. LNSS šoudauna posmā uzvar Ovsjaņņikovs un Dubrovska

  1. un 2. jūlijā Liepājā noskaidrojās LNSS 2023. gada sezonas 2. šoudauna posma labākie spēlētāji.

Liels paldies jāsaka Latvijas Paralimpiskajai komitejai par transporta nodrošināšanu šim posmam.

Šoreiz abās līgās tika aizvadītas apļa sistēmas izspēles. Pirmajā līgā startēja 9 dalībnieki. Pie uzvarām visās 8 spēlēs tika Deniss Ovsjaņņikovs, turpinot savu uzvaras gājienu Latvijas čempionāta posmos. Otrā vieta Ziedonim Mazūram, kurš zaudēja tikai Denisam. Uz goda pjedestāla 3. pozīcijas šoreiz Liene Ciemiņa ar uzvarām 6 no 8 spēlēm. Jāsaka, ka cīņas pirmajā līgā bija diezgan līdzīgas un saspringtas. Debiju pirmajā līgā piedzīvoja Guntars Spalviņš. Guntars izcīnīja 3 uzvaras un ierindojās 7. vietā. Līdz ar to varam secināt, ka debija izvērtās ļoti veiksmīga.

Otrajā līgā tāpat kā sezonas pirmajā posmā izcīnīja Diāna Dubrovska, uzvarot visas 9 spēles. Otrajā vietā šoreiz Aigija Tērauda ar 7 uzvarām, taču uzvaru savstarpējā spēlē pret Elīzi Strazdiņu, kurai arī 7 uzvaras un 3. vieta.

Arī otrajā līgā bija ļoti interesantas un spraigas savstarpējās spēles. Šis posms bija labs ievads sekojošajam “Amber of Liepaja 2023” turnīram pēc pusotras nedēļas turpat Liepājā. Liepājā pulcēsies pasaules šoudauna zvaigznes un arī Latvijas spēlētāji piedalīsies turnīrā. Šis turnīrs savukārt būs labs pārbaudījums Latvijas izlases šīs sezonas sastāvam(Ovsjaņņikovs, Mazūrs un Strazdiņa) pirms gaidāmajām IBSA games Augustā, Birmingemā. Citiem vārdiem sakot šoudauna karuselis turpina griezties.