Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

30 grādu svelmē aizvadīts LNSS čempionāts vieglatlētikā 2022

13. augustā Jelgavā 30 gadu karstumā norisinājās šī gada LNSS čempionāts vieglatlētikā. Šoreiz uz starta izgāja 37 dalībnieki, kuri sadalīja 25 medaļu komplektus.

Savu dominanci grūšanas un mešanas disciplīnās turpināja demonstrēt dobelnieks Emīls Dzilna, kurš uzvarēja gan lodes grūšana, gan šķēpa un diska mešanā vīriešiem Open klasē. Ar 4 zeltiem mājup devās Guntis Bringulis , kurš vīriešiem senioru klasē bija labākais 100m distancē, tāllēkšanā, lodes grūšanā un diska mešanā.

2 zelta un 2 sudraba medaļas LNSS prezidentam Uģim Skujam, kurš uzvarēja 200 un 400m distancēs, kā arī otrais palika 100m un tāllēkšanas sektoros. 4 medaļas vīriešiem arī Kasparam Biezajam – 2 zelti, sudrabs un bronza.

Sievietēm 3 zelta un viena sudraba medaļa Diānai Dubrovskai, kura uzvarēja 100 un 200m distancēs, kā arī tāllēkšanā, vienīgi 1500m nācās atzīt Dainas Skujas pārākumu, kura tieši jau minētajās disciplīnās palika uzreiz aiz Diānas. 4 medaļas nopelnīja arī Milēna Bogustova, kura triumfēja šķēpa mešanā, palika otrā lodes grūšanā, un trešā 100 un 200m distancēs. Senioru klasē sievietēm pie 3 medaļām tika Ligita Zvirbule, kura uzvarēja šķēpmešanas un 100m distancēs, kā arī trešā vieta Tāllēkšanas sektorā.

Liels paldies visiem dalībniekiem un palīgiem sacensību organizēšanā. Paldies Zemgales Olimpiskajam Centram.