Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Boulings pulcē lielu dalībnieku skaitu

23. septembrī LNSS pirmoreiz rīkoja boulinga sacensības.

Sacensības norisinājās Projekta “Nāc piedalies un sporto ar mums” ietvaros. Jāsaka, ka atsaucība bija liela pulcējot vairāk kā 40 dalībniekus 7 kategorijās. Katrs dalībnieks aizvadīja 2 pilnas spēles, kuru rezultātus summējot arī tika noskaidroti pirmie LNSS čempioni boulingā.

Sievietēm B1 kategorijā ar dienas labāko rezultātu 2 spēļu kopvērtējumā izcēlās cēsiniece Inga Kravale, sakrājot 208 punktus. Turpat aiz muguras ar 201 punktu finišēja Ludmila Biezā, trijnieku noslēdza Alise Mālere ar 198 punktiem. Vīriešiem B1 klasē labākais rezultāts Mārtiņam Allim, iekrājot 209 punktus, Gintam Blumbergam 204 punkti un otrā vieta, tikmēr trešais Vilmārs Katkevičs ar 185 punktiem.

Sievietēm B2-B4 klasē uzvarētāja Liene Ciemiņa ar 235 punktiem. Diāna Dubrovska sapelnīja 213 punktus, kamēr trešā vieta Jeļizavetai Bočaginai ar 138 punktiem. Vīriešiem B2 klasē pirmā vieta Nikolajam Osipovam ar 206 punktiem. Otrais Vladislavs Kurakins ar 125 punktiem. Visbeidzot trešā vieta Uģim Skujam ar 113 punktiem.

Vīriešiem B3-B4 klasē par uzvarētāju ar dienas absolūto rekordu – 316 punktiem kļuva Guntars Zviedris. Rolands Būmanis sakrāja 230 punktus, trešā vieta Aldim Kalniņam ar 222 punktiem. Sievietēm senioru klasē labākais rezultāts Smaidai Ķirsei ar 189 punktiem, otrā vieta Līgai Landrātei -155 punkti. Šajā kategorijā trešā vieta Ligitai Zvirbulei ar 147 punktiem.

Visbeidzot vīriešiem senioru klasē ar 213 punktiem par uzvarētāju kļuva Igors Zinovjevs. Otrā vieta Ziedonim Mazūram ar 202 punktiem, bet trešais ar 177 punktiem Vitālijs Mališevs.

Bija tiešām prieks redzēt tik lielu atsaucību tieši boulinga sacensībām, kas liecina, ka tā ir bijusi pareiza doma arī boulingu iekļaut LNSS sportiskajā kalendārā.

Paldies visiem dalībniekiem un , protams, arī palīgiem pie boulinga celiņiem. Kā arī Karīnai Maslovai par sacensību veiksmīgo novadīšanu tieši no tiesnešu puses.

Sacensības norisinājās projekta “Nāc piedalies un sporto ar mums” ietvaros. Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.