Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Semināru maratona turpinājums Limbažos

 Indulis Bumbieris: LATVIJAS NEREDZĪGO SPORTA SAVIENĪBAProjekts “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienībasdarbības un kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2021/IK/194)

Jau pierasts pie tā ka piektdienas Latvijas neredzīgo sporta savienība velta semināru rīkošanai. Mūsu semināru maratons turpinās un sestajā brauciena reizē ar prezentāciju viesojāmies Limbažos.

Varam atzīt to ka ar katru no semināriem netikai sniedzam informāciju un stāstam par savu darbību, šāda veida semināri ir lielisks veids kā mēs dibinām jaunus kontaktus ar pašvaldību pārstāvjiem un ar vien vairāk iepazīstam lauku reģionu pilsētas.

Liels prieks un patīkams pārsteigums bija par kuplo apmeklētāju skaitu, lielo interesi no pašvaldības iestāžu puses. Arī šoreiz mūsu bagāžā bija ne tikai prezentācija ar video materiāliem, kā vienmēr līdzi ņemām daļu no mūsu sporta veidu inventāra.

Vienmēr ir patīkami vērot ,ka kādam redzētais tiešām rosina interesi, kā šoreiz likās tad par to kā tiek organizētas sacensības šahā un dambretē, apmeklētāji interesējās visvairāk.

Mums ir svarīgi iesaistīt ikvienu cilvēku ar redzes invaliditāti neatkarīgi kurā pilsētā vai pagastā tas atrastos un ja jums vien kāds ir redzes lokā stāstiet par mums. Noslēdzot prezentāciju, atzīmēja LNSS valdes loceklis Imants Elstiņš.

Limbaži arī varētu būt viena no pilsētām, kura varētu aizvadīt kādu no sacensību posmiem, vieglatlētikā vai peldēšanā, tam šajā gadījumā piemērota ir sakārtotā infrastruktūra, stadions un peldbaseins. Mainot sacensību norises vietas, būtu iespējams arī raisīt interesi vietējo iedzīvotāju vidū.

Par tradīciju ir jau kļuvusi pēc semināriem apmeklēt arī kādu no vietējiem tūrisma objektiem. Limbažos šoreiz izvēle par labu krita Lielezera dabas taku virzienā.

Esam pateicīgi Limbažu novada pašvaldības iestāžu darbinieku atsaucībai, Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstam, jo bez tā nebūtu iespējams organizēt semināru.

Latvijas Neredzīgo sporta savienības valdes loceklis

Projekta vadītājs

Indulis Bumbieris

Informatīvie semināri Latvijas reģionos tiek organizēti projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” ietvaros, pateicoties finansējumam no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas, izmantojot Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumentus.

Indulis Bumbieris: Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentus, programmas “Aktīvoiedzīvotāju fonds” ietvaros.Rakstu sagatavojaIndulis BumbierisLNSS valdes loceklis, projekta vadītājsTālr.26955934 e-pasts [email protected]