Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

LNSS viesojas arī pie LSPA studentiem

Indulis Bumbieris: LATVIJAS NEREDZĪGO SPORTA SAVIENĪBAProjekts “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienībasdarbības un kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2021/IK/194)

13.maijā Latvijas Neredzīgo sporta savienības pārstāvji viesojās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), lai tiktos ar studentiem un stāstītu par organizācijas darbību.

Kā atzīmēja Uģis Skuja

Īpaši svarīgi organizācijai ir piesaistīt jaunus brīvprātīgos tandēmu riteņbraukšanā, tiesnešus tādos sporta veidos kā Golbols un Šoudauns. Golbols ir sporta veids kurā joprojām Latvijā nav sertificētu tiesnešu, līdz ar to tie jāpiesaista no ārvalstīm. Cerot uz to, ka izdosies ieinteresēt studentus, tiek organizēts pasākums augstskolā.

Organizācijas darbības popularizēšanai tika izmantota prezentācija, kuru  valde izstrādāja Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā kapacitātes stiprināšanas projekta ietvaros, līdz ar to par LNSS darbību var stāstīt plašākai auditorijai.

LSPA ir jau otrā izglītības iestāde, kurā viesojas LNSS pārstāvji arī šeit studenti izrādīja lielu interesi par sporta veidiem ar kuriem nodarbojas cilvēki ar redzes traucējumiem.

Nākamā informatīvā semināra norises vieta ārpus Rīgas kurā organizācijas pārstāvji viesosies būs Dobeles novada sociālais dienests.

Indulis Bumbieris: Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentus, programmas “Aktīvoiedzīvotāju fonds” ietvaros.Rakstu sagatavojaIndulis BumbierisLNSS valdes loceklis, projekta vadītājsTālr.26955934 e-pasts [email protected]