Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

LNSS turpina aktīvu darbību AIF projektā.

Indulis Bumbieris: LATVIJAS NEREDZĪGO SPORTA SAVIENĪBAProjekts “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienībasdarbības un kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2021/IK/194)

Latvijas Neredzīgo sporta savienība turpina realizēt Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstīto projektu Biedrības Latvijas Neredzīgo Sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana un kura mērķis ir stiprināt Latvijas Neredzīgo Sporta savienības darbību, veicinot jaunu biedru piesaisti, attīstīt valdes locekļu digitālās un mārketinga prasmes.

Organizācija ar sabiedrisko attiecību speciālistu un digitālā mārketinga eksperta palīdzību ir veikusi dažādus pasākumus un aktivitātes, lai informētu par savu darbību. Izmantojot projekta ietvaros iegādāto video kameru, tiek gatavoti videoklipi un tiešraides publicēšanai LNSS YouTube kanālā. Darbs ieguldīts lai ar attālinātu konsultāciju palīdzību attīstītu sociālos tīklus dažādojot tajos saturu informējot par aktivitātēm un sacensībām pirms to sākumā un norišu laikā. Pateicoties sabiedrisko attiecību speciālista un operatora darbam plaši tika atspoguļota janvārī notiekošās Šoudauna sacensību norise Somijā, sagatavota prezentācija semināriem un aizvadīts pirmais informatīvais seminārs Talsos. Turpmākais darbs projekta ietvaros tiks veltīts, lai organizētu informatīvos seminārus interesentiem, arī citos Latvijas reģionos un apzinātu sportot gribētājus Ventspilī, Dobelē, Rēzeknē, Limbažos, Jūrmalā, Jēkabpilī, Daugavpilī.

Aicinām sekot mūsu organizācijas darbībai un aktualitātēm.

Mājas lapā lnsssports.lv

Facebook https://www.facebook.com/LNSSSPORTS.LV/

Instagram https://instagram.com/lnsssports

YouTube kanālā https://youtube.com/c/LNSSSports

Projekta vadītājs

Indulis Bumbieris

: Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentus, programmas “Aktīvoiedzīvotāju fonds” ietvaros.Rakstu sagatavojaIndulis BumbierisLNSS valdes loceklis, projekta vadītājsTālr.26955934 e-pasts [email protected]