Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

LNSS semināru maratons turpinās Jūrmalā!

Indulis Bumbieris: LATVIJAS NEREDZĪGO SPORTA SAVIENĪBAProjekts “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienībasdarbības un kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2021/IK/194)

Piektdien 6.maijā mēs – Latvijas Neredzīgo sporta savienības pārstāvji, brīvprātīgie un sportisti Aktīvo iedzīvotāju fonda projekta ietvaros viesojāmies Sociālās integrācijas valsts aģentūrā Jūrmalā, lai stāstītu par organizācijas darbību, iestādes audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem interesentiem. Īpašu interesi apmeklētāju vidū izraisīja, tādi neparasti sporta veidi, kā Golbols un Šoudauns. Daudz jautājumu prezentācijas laikā radās par neredzīgo sportistu sadarbību ar asistentiem sporta veidos, kur tie ir nepieciešami, tādos kā tandēmu riteņbraukšana un vieglatlētika.

Audzēkņi izrādīja interesi iesaistīties sportistu, brīvprātīgo un asistentu lomā. 

Kā atzina LNSS prezidents Uģis Skuja ar katru semināra organizēšanas reizi interesentu skaits pieaug. Stāstot par organizācijas aktivitātēm un iespējām, izdodas uzrunāt arvien plašāku auditoriju. 

Jāatzīmē ka Sociālās integrācijas valsts aģentūras koledžā mācās arī cilvēki ar redzes invaliditāti, līdz ar to ceram ka informācija būs noderīga un sasniegs mērķi.

Lielu paldies LNSS saka SIVA darbiniekiem par atsaucību un iespēju organizēt pasākumu iestādes telpās, paldies audzēkņiem par izrādīto interesi.

Pavisam drīz ar prezentāciju viesosimies Latvijas sporta pedagoģijas akadēmijā, kur interesi par mūsu organizācijas darbību ir izrādījuši augstskolas studenti.

Viens no semināriem arī paredzēts Dobeles sociālajā dienestā, kuru apmeklēsim 20.maijā.

Projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” iespējama, pateicoties finansējumam no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas, izmantojot Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentus programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.

 Indulis Bumbieris: Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumentus, programmas “Aktīvoiedzīvotāju fonds” ietvaros.Rakstu sagatavojaIndulis BumbierisLNSS valdes loceklis, projekta vadītājsTālr.26955934 e-pasts [email protected]