Pulcējam vienkopus aktīvus, sportiskus cilvēkus ar redzes traucējumiem Latvijā

Ziemas vieglatlētika atgriežas Rīgas sporta manēžā

Vakar 4. decembrī Rīgas sporta manēžā norisinājās LNSS 2021. gada sacensības ziemas vieglatlētikā. Dažādu iemeslu dēļ tajās piedalījās 17 dalībnieki.

Uzvaras visās 4 disciplīnās , kurās startēja izcīnīja Daina Skuja un Viktors Sergejevs, attiecīgi Dainai triumfējot 60m, 200m , 800m un tāllēkšanā. Viktors uzvarēja 60m, tāllēkšanā, lodes grūšanas sektorā senioriem, un arī 200m distancē.

Vīriešiem open klasē lodes grūšanā ļoti augstvērtīgu rezultātu sasniedza Emīls Dzilna, to aizgrūžot 13.25m tālu. Tāpat medaļas visās distancēs , kurās startēja izcīnīja Uģis Skuja, Nikolajs Osipovs, Genādijs Bogdanovs un Aigija Tērauda.

Lielu paldies LNSS saka tiesnešiem, kuri palīdzēja novadīt šīs sacensības, it īpaši Genādijam.

LNSS sporta sezona noslēgsies jau nākamajā nedēļas nogalē, kur notiks 3. sezonas posms šoudaunā, pēc kurām tad arī tiks precizēts goda pjedestāls visās ieskaitēs.